0 comments

Masum 318. Bölüm Fragmanı

Masum 318. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 3 Şubat Çarşamba günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 318. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 318. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Ahem’in evden gittiğini ve ailesinin darmadağın olduğunu görünce çok şaşırıyor. Aile bireyleriyle yüzleşmek isteyen Gopi hemen yanlarına gider. Kinjal’in Kokila’yı kovup, onun yerini aldığını öğrenince çok sinirlenen Gopi hemen ona dersini veriyor. Ailesini tekrardan bir araya getirmeye yeminli olan Gopi, tüm kuvvetiyle Kinjal’in karşısında durmaktadır. Ahem’in Mumbai’de hayatta olduğunu öğrenen Gopi, Cigar’la beraber onu geri döndürmek için yola çıkar. Gopi Ahem’in karşısına dikildiği zaman neler olacak?

Masum 318. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 318. Bölüm Fragmanı ile 3 Şubat Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz