0 comments

Masum 319. Bölüm Fragmanı

Masum 319. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 4 Şubat Perşembe günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 319. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 319. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi ve Cigar Ahem’in hemen ardından Mumbai’ye gidiyor. Ahem’in adresini bilen Gopi evine gittiğinde kapıyı Mansi adında bir bayan açıyor. Mansi karşısında Gopi’yi gördüğünde şok oluyor. Fakat Ahem ve kızlarının o evde yaşadıklarını gizlemeye çalışıyor. Büyük bir hayal kırıklığı içinde kalan Gopi’nin umutları sönüyor. Gopi Cigar ile beraber havaalanına dönerken yolda Ahem’i görürler ve çok heyecanlanıyor. Hemen arabayı durmasını söyleyen Gopi onun peşinden gidiyor. Ahem ve Gopi en sonunda karşılaşıyorlar mı?

Masum 319. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 319. Bölüm Fragmanı ile 4 Şubat Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz