0 comments

Masum 32. Bölüm Fragmanı

Masum 32. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 23 Nisan 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 32. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 32. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 32. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 31. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Kinjal evlenmemek için aklına gelen her yolu deniyor fakat yaptığı tüm planları bozuluyor. Eleş Kinjal’le evlenmek için sabırsızlanırken Kinjal bunu asla istemez ve evlenmemek için herşeyi yapar. Urmila güzel kızını yalnız bırakmamak adına Modi ailesinin evine gidmektedir. Fakat onu gören Kokila daha çok sinirlenir. Rashi yemek yerken büyük bir hata yapmaktadır. Herkes gittikten sonra Kokila ondan hesap sormaya başlıyor. Kokila tarafından aşağılanmayı hiç kaldıramayan Urmila ondan intikam almak için uğraşacaktır. Urmila’nın aklından ne geçiyor, nasıl intikam alacaktır merak konusu.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Masum 33. Bölüm Fragmanı siz dizi sevenlerin izlemesi için hazır.

Yorum Yaz