0 comments

Masum 320. Bölüm Fragmanı

Masum 320. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 5 Şubat Cuma günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 320. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 320. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Ahem’le yanyana gelmeye çekinir fakat Kokila onu cesaretlendirir. Kayınvalidesini sözünü dinlemek zorunda kalan Gopi hemen Ahem’in evine gider. Ahem kapıyı açtığı vakit karşısında Gopi’yi gördüğünde büyük bir heyecan ve şok yaşıyor. Ahem Gopi’ye sarılmak üzereyken düşüncesinde kendine verdiği sözler olur ve vazgeçiyor. Gopi kendisine derdini anlatmaya çalışsa da Ahem onu evden kovuyor. Ahem’in yaptıkları karşısında daha fazla dayanamayıp kızlarını çok kötü yetiştirdiğini söyleyerek ona öfkelenir. Tartışmalarını duyan Vidya ve Mira aşağı gelir. Gopi sonunda kendi kızlarıyla karşılaşabilecek mi?

Masum 320. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 320. Bölüm Fragmanı ile 5 Şubat Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz