0 comments

Masum 321. Bölüm Fragmanı

Masum 320. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 6 Şubat Cumartesi günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 321. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 321. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Ahem’in evine geldiğinde Mira ve Vidya ile karşılaşıyor. Ahem’e kızlarını düzgün yetiştiremediği için sinirlenen Gopi onlarla konuşmak ister. Mira annesine karşı çok sinirliyken Vidya ona karşı daha sıcak davranıyor. Ama Mira kardeşini etkisi altına alıp onu kendi tarafına çekmeyi başarıyor. Ahem Gopi’ye olan sinirinden dolayı Mansi’yle evlenmeye karar veriyor. Mira ve Vidya babalarının nişanı için hazırlıklara başlıyorlar. Gopi ise Ahem’in kendisini sevse nişanlanmayacağını ifade ediyor ve Cigar’ın ısrarlarına rağmen nişanı engellemeye çalışmaz. Cigar Gopi’yi ikna etmeyi başarabilecek mi?

Masum 321. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 321. Bölüm Fragmanı ile 6 Şubat Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz