0 comments

Masum 322. Bölüm Fragmanı

Masum 322. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 7 Şubat Pazar günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 322. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 322. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kokila birden çıkıp nişana geliyor ve Ahem’e Mansi’yle nişanlanmasına izinin olmadığını söylüyor. Fakat Ahem annesini ortamda herkes içinde çok sert bir şekilde onu susturmaya çalışır. Bu çıkışına daha fazla dayanamayan Kokila bir anda bayılıp yere yığılır. Ahem annesini yerde olduğunu görünce nişanı hemen bırakıp onu hastaneye yetiştiriyor. Annesinin durumunun iyi olduğunu öğrenen Ahem tüm olan bitenden dolayı Gopi’yi suçlamaya devam eder. Bu olanlara daha fazla dayanamayan Gopi Ahem’e büyük bir ders verecektir.

Masum 322. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 322. Bölüm Fragmanı ile 7 Şubat Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz