0 comments

Masum 323. Bölüm Fragmanı

Masum 323. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 8 Şubat Pazartesi günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 323. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 323. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kokila’nın uğraşları işe yarıyor ve Ahem kızlarını da yanına alarak Urmila’nın evine geri gider. Rashi onları evde görünce çok mutlu oluyor. Fakat Rashi ve kızları kendisine sert davranmaya devam eder. Urmila’nın evinde kalmayı düşünen Ahem Modi evine dönmek asla istemez. Gopi Mansi’nin de onlarla beraber geldiğini görünce çok üzülecektir. Mansi’yle mücadele edemeyeceğini söyleyen Gopi, durumu kabullenmeyi düşünüyor. Kokila Raşhi’yle birlikte planlarını yapar ve Modi ailesini tekrardan toplamak için her şeyi yapacaklar. Kokila’nın bu planları işe yarayacak mı?

Masum 323. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 323. Bölüm Fragmanı ile 8 Şubat Pazartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz