0 comments

Masum 324. Bölüm Fragmanı

Masum 324. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 9 Şubat Salı günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 324. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 324. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Mira Urmila’nın evindeki kurallardan iyice rahatsız olur ve Modi ailesinin evine geri taşınıyor. Urmila Mansi’ye Ahem’in yanında yeri olmadığını ifade ediyor ve ona hakaret ediyor. Duyduklarına daha fazla dayanamayan Mansi evden hemen ayrılmaya karar veriyor. Mira ise Samar ve Sahir’in şakalarına daha fazla dayanamayıp onunla gitmek isteyecektir. Ailesini bir araya gelmesi için Mira’nın Mumbai’ye geri gitmesine mani olmak isteyen Kokila Mansi’nin de Modi ailesinde yaşamasını söyler. Ahem ve Mansi onun bu söylemini kabul etmek zorunda kalacaktır. Ahem ve Gopi’yi bir araya getirmeye kararlı olan Kokila’nın aklından neler var acaba?

Masum 324. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 324. Bölüm Fragmanı ile 9 Şubat Salı günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz