0 comments

Masum 326. Bölüm Fragmanı

Masum 326. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 11 Şubat Perşembe günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 326. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 326. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kokila hastanede ölümle burun burunadır. Ahem ve Gopi’nin ellerinden dua etmekten başka yapacak bir şeyleri yoktur. Mansi ise onların yakınlaşmalarından korkuyor. Kokila Ahem ve Gopi’nin seslerini duyunca hayata döner. Doktor bu olaya çok şaşırsa da Modi ailesi Kokila’nın hayata olduğunu öğrenince çok seviniyorlar. Ahem Gopi’yle birlikte hastanede refakatçı kalacaklar. Mansi ikisinin yalnız bırakıp gitmek istemese de Ahem onları eve gönderiyor. Bir çare bulup hastaneye gelen Mansi, onları yan yana görünce çok öfkelenir. Mira ise Mansi’nin tarafında yer alır ve Gopi’ye kızarlar. Mansi’nin Mira’yı dolduruşa getirdiğini ifade eden Ahem nasıl tepki gösterecek?

Masum 326. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 326. Bölüm Fragmanı ile 11 Şubat Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz