0 comments

Masum 327. Bölüm Fragmanı

Masum 327. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 12 Şubat Cuma günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 327. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 327. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ahem Kokila’yı da alıp Mumbai’ye gitmeye karar verirler. Hetal Ahem’den son bir defa evlerine gelmesini isteyecektir Ancak Ahem bunu kabul etmez. Büyükanne Ahem’den Vidya’yı göndermesini istiyor. Ahem büyükannesinin ricasını kabul edecektir. Vidya Modi evine geldiğinde duygu dolu anlara tanık olurlar. Kokila ise Mumbai’ye gitmek adına Ahem’e söz vermiş olsa da ailesinden ayrılacağı son derece üzgündür. Kokila ve Ahem her şeyi geride bırakıp Mumbai’ye gidecekler mi?

Masum 327. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 327. Bölüm Fragmanı ile 12 Şubat Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz