0 comments

Masum 328. Bölüm Fragmanı

Masum 328. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 13 Şubat Cumartesi günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 328. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 328. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi ve Pari yepyeni bir plan yapıyorlar. Herkesin olduğu yerde Gopi’yi evden kovan Pari büyük tepki çekiyor. Ahem Pari’nin yaptıklarını duyunca çok sinirlenir ve ona hesap soruyor. Pari Ahem’i kızdırmak için Gopi’yi kötüleyip onu kışkırtır. Ahem Pari’ye tokat atacakken Cigar onu durdurur ve buna hakkı olmadığı söyler. Ahem Cigar’a karşı Gopi’yi savunur. Mansi ve Mira Ahem’in sözlerini duyunca şok olur. Çok kırılan Mansi Ahem’i terk etmeye karar verir. Ahem ve Mira onun gitmesini önleyebilecek mi?

Masum 328. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 328. Bölüm Fragmanı ile 13 Şubat Cumartesi günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz