0 comments

Masum 329. Bölüm Fragmanı

Masum 329. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 14 Şubat Pazar günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 329. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 329. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Ahem’e oynadıkları oyundan dolayı çok rahatsız oluyor Ancak Pari onu teselli etmeyi başarıyor. Mira ise Mansi’yi gitmemesi için onunla konuşmaya çalışır. Mansi herkesin içinde Mira’ya Modi ailesinin yalancı olduğunu ifade ederek hakaret ediyor. Mira Vidya’yı arayarak Mansi’deki değişiklikleri anlatır ve bunun sebebinin Gopi olduğunu dile getiriyor. Vidya Mira’ya Gopi’nin bir suçu olmadığını aksine Mansi’nin yaptıklarının hatalı olduğunu söyleyince Mira çok sinirlenir. Mansi yaptığı hatayı anlayıp Mira’dan özür diler ancak çabaları boşa çıkıyor. Kinjal Mansi’yi Mira’ya karşı daha iyi davranması gerektiğini söyler. Mira Mansi’yi affedecek mi?

Masum 329. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 329. Bölüm Fragmanı ile 14 Şubat Pazar günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz