0 comments

Masum 33. Bölüm Fragmanı

Masum 33. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 24 Nisan 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 33. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 33. BÖLÜM NELER OLACAK?

Masum 33. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 33. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Şehirde güzel bir festival düzenlenir. Modi ailesi bu festivale katılırlar. Festivalde yapılan dans yarışması Kokila’yı endişelendiriyor. Kokila komşuları Savita’nın kendisini küçümsemeye çalışmasına öfkelenir.

Rashi Cigar’la birlikte yarışmaya katılıyorlar. Onlara aşırı güvenen Kokila ve Hetal Savita’ya sabırla cevap vermektedir. Fakat Urmila ve Rashi Kokila’yı küçük düşürebilmek adına plan yaparlar. Rashi’nin yarışmaya oynayamayacağını öğrenen Kokila Savita karşısında küçük düşeceğini farkına varıp endişeleniyor. Ahem ve Gopi’nin yarışmaya katılmasını teşvik eden Rashi’yi bekleyen sürpriz ne olacak?

Masum yeni 34. bölüm fragmanı yayınlandı.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz