0 comments

Masum 332. Bölüm Fragmanı

Masum 332. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 17 Şubat Çarşamba günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 332. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 332. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Kokila Vidya ve Mira’nın annelerini suçlamalarına daha fazla dayanamıyor ve tüm gerçekleri söylüyor. Annelerinin Rada’yı öldürerek ailesini bir felaketten kurtardığını öğrenen Vidya ve Mira şok yaşarlar. Kokila Gopi’nin kalbinin iyliğinden dolayı onunla gurur duyduğunu ifade ediyor. Ancak Mira Kokila’nın yalan konuştuğunu düşünmektedir. Gopi çamaşırları toplamak adına yaklaştığında Vidya onu elektrik çarpmasından korkar ve onu hemen kurtarıyor. Vidya bundan sonra annesinin yanında olacağını ifade edip babasına bunun hesabını soruyor. Ahem Vidya’nın ısrarlarına daha fazla dayanamayıp Gopi’yle barışabilecek mi?

Masum 332. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 332. Bölüm Fragmanı ile 17 Şubat Çarşamba günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz