0 comments

Masum 333. Bölüm Fragmanı

Masum 333. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 18 Şubat Perşembe günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 333. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 333. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Gopi Mira yüzünden pencereden aşağı düşer ve ağır yara alıyor. Hemen hastaneye götürülen Gopi ameliyata alınıyor. Mansi Kinjal’den yardım ister Ancak Kinjal olanları duyunca onlara çok öfkelenir. Kinjal’in yer değiştiğini gören çok öfkelenen Mansi Gopi hakkında ağır sözler söylüyor. Mansi’nin sözlerini duyan Hetal ona hemen bir ders veryor. Diğer yandan Ahem Gopi’ye yaşattıklarından dolayı büyük bir pişmanlık yşıyor. Gopi’nin yaralandığını öğrenen Kokila hemen hastaneye gider. Ahem’e öfkesini kusan Kokila onun Gopi’yi hak etmediğini söylüyor. Gopi ameliyattan nasıl çıkacak?

Masum 333. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 333. Bölüm Fragmanı ile 18 Şubat Perşembe günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz