0 comments

Masum 334. Bölüm Fragmanı

Masum 334. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Masum yeni bölümü 19 Şubat Cuma günü saat 15:20 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 334. Bölüm Fragmanı da Neler Yaşanacak?

Masum 334. Bölüm Fragmanı son bölümde neler yaşanıyor? Masum dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Ahem Gopi için dua etmek istiyor ve mabedin yolunu tutar. Doktor Gopi için artık umut kalmadığını söyleyince Vidya gözyaşları içerisinde babasına haber veriyor. Ahem telaşla hastaneye koşar ve Gopi’nin yanına girerek ondan uyanmasını istiyor. Ancak Gopi’nin durumu daha da fenalaşır. Ahem ağlayarak onsuz yapamayacağını söyler. Onun sözlerini duyan Mansi ve Mira çok rahatsız oluyor bundan. Vidya annesinin yanına girdiğinde onun ayaklarının hareket ettiğini görürler. Gopi doktorların tedavisi ile iyileşebilecek mi?

Masum 334. Bölüm Fragmanı izle!

Bolumfragmanlari.com Masum 334. Bölüm Fragmanı ile 19 Şubat Cuma günü KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un yarın yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.  

Masum Dizi Konusu

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrolerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini çekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz