0 comments

Masum 34. Bölüm Fragmanı

Masum 34. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 25 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 34. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Masum 34. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 34. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Gopi ve Ahem dans yarışmasına katılıyor. Danstan umutsuz olan Kokila Gopi ve Ahem’in kazanmasıyla çok neşeli ve mutlu olurlar. Rashi ise kötü planları bozulduğu için çok sinirlenir. Urmila ve Rashi Gopi’nin dans yarışmasına katılmasını yardımcı oluyor. Gopi’nin dans edemeyeceğini düşünen Kokila itibarının zarar göreceğini düşünüğü için çok tedirgin olur. Fakat Gopi ve Ahem’in dansı herkesi çok etkiler. İkilinin birinci olması rakiplerini şok ederken Kokila çok mutlu oluyor. Herkesin Gopi’yi övmesini hazmedemeyen Rashi annesine patlar. Kokila ise daha önce sinirlendiği Gopi’yi affediyor. Gopi’nin mutlu olmasını istemeyen Rashi diğer bölümlerde neler yapacak?

Masum 35. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz