0 comments

Masum 35. Bölüm Fragmanı

Masum 35. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 26 Nisan 2020 Pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 35. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Masum 35. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 35. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Masum’da bugün Gopi ve Ahem dans yarışmasına katılırlar. Danstan umutsuz olan Kokila Gopi ve Ahem’in kazanması ile çok mutlu oluyor. Rashi ise tuzakları bozulduğu için çok sinirlenir. Urmila ve Rashi Gopi’nin dans yarışmasına katılması için her şeyi yaparlar.

Gopi’nin dans edemeyeceğini zanneden Kokila itibarı zedeleneceği düşüncesiyle iyice gerilir. Öte yandan Gopi ve Ahem’in dansı herkesi çok etkilmektedir. ikisinin birinci olması rakiplerini şaşırtırken bu durumdan Kokila çok mutlu oluyor. Herkesin Gopi’yi taktir etmesini hazmedemeyen Rashi annesiyle tartışır. Kokila ise daha önce sinirlendiği Gopi’yi affediyor.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz