0 comments

Masum 36. Bölüm Fragmanı

Masum 36. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 27 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 36. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 36. BÖLÜM DE NELER OLACAK?

Masum 36. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 36. Bölüm fragmanında neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Kokila Rashi’yi büyük bir imtihana tabi tutar. Ahem ise eski kız arkadaşının resmini saklıyor. Gopi Ahem’in ne sakladığını öğrenmek için her şeyi yapıyor. Ahem eski kız arkadaşıyla olan bir resmini görür ve son derece etkileniyor. Rashi ise Kokila’nın güvenini kazanmak için her işi canla başla yapmaya devam edecektir.

Kokila ise onun aklını karıştırıp hata yapmasını sağlayacaktır. Hetal ise gelinine destek olmaya devam edecektir. Ahem evde sakladığı resmi yanlışlıkla yere düşürüyor. Gopi tam resmi almak üzereyken Ahem gelir ve onu durdurmayı başarır. Ahem’in öfkesinden korkan Gopi onun ne sakladığını öğrenmeye çalışacaktır. Gopi resmi bulabilecek mi?

Masum 37. Bölüm Fragmanı sizlerle.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz