0 comments

Masum 37. Bölüm Fragmanı

Masum 37. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 28 Nisan 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 37. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 37. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 37. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kinjal evden kaçmayı aklına koymuştur ve yardım için Gopi’yi kaçmak için kullanmaya karar vermiştir. Gopi’ye Eleş’le konuşması gerektiğini ifade eden Kinjal ondan yardım etmesini ister.

Kokila’nın tavrından korkan Gopi karar vermekte epey zorlanacaktır. Kinjal’in yalan sözlerine inanıp ona yardım etmek için söz veren Gopi Rashi’den evin anahtarlarını almak için uğraşmaktadır. Kokila evden gelen sesler yüzünden uyanır ve sağı solu kontrole çıktığında Gopi ile karşılaşıyor. Bir bahane ile Kokila’yı uzaklaştıran Gopi çok gerilmiştir. Gopi Kinjal’in gerçek niyetini öğrenmek için çok çabalamaktadır, bunu başarabilecek mi? Masum 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Masum 37. Bölüm Fragmanı
Masum 37. Bölüm Fragmanı

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz