0 comments

Masum 38. Bölüm Fragmanı

Masum 38. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 29 Nisan 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 38. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM 38. BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 38. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 38. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kinjal’in yapılacak nişanı için evde tam gazla hazırlıklar devam eder. Urmila kızını görebilmek adına Modi ailesinin evine gidiyor. Rashi annesinin kendisine zarar verdiğini ifade ederek onunla konuşmak istemiyor.

Gopi nişan için kendisi hazırlanıyor. Ahem başta olmak üzere herkesin onun güzelliğinden çok ama çok etkileniyor. Kinjal ise nişandan önce evden kaçmak için hazırlık yapıyor. Kinjal evden kaçmayı başarabilecek mi?

Masum 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı hemen izleyebilrisiniz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz