0 comments

Masum 39. Bölüm Fragmanı

Masum 39. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 30 Nisan 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 39. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 39. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 39. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi Kokila’nın canını sıkabilmek için bir düzüne oyun oynamaktadır. Kokila’nın seçtiği boyanın rengini değiştirip onun sinirlenmesini sağlayan Rashi çok mutlu olmaktadır. Gopi ise kayınvalidesine bir sürpriz hazırlarmaktadır. Kinjal’in düğünü için bayramdan sonra yapılmasına karar veriliyor.

Rashi ise annesinin laflarını dikkate alıp Kokila’dan intikam almak için elinden ne geliyorsa yapacaktır. Kokila’ya karşı ağır sözler söyleyen eden Rashi Hetal’den uyarı almak zorunda kalıyor. Rashi Kokil’nın ev için seçtiği boyanın rengini değiştirmekten çekinmez. Kokila duvarların farklı rengini görünce büyük bir şok yaşıyor. Gopi ise kayınvalidesinin üzüntü yaşamasına dayanamaz ve bir çere aramaya başlıyor. Kokila Gopi’nin sürprizini görünce ne yapacağı yeni bölümde belli olacak.

Masum 40. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı izleyebilirsiniz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz