0 comments

Masum 40. Bölüm Fragmanı

Masum 40. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 1 Mayıs 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 40. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 40. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 40. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi Kokila’nın canını sıkabilmek için bir oyun oynuyor. Kokila’nın seçtiği boyanın rengini değiştirip onun sinirlenmesini sağlayan Rashi çok mutlu olmaktadır. Gopi ise kayınvalidesine bir sürpriz hazırlıyor.

Kinjal’in düğünü için bayramdan sonra yapılmasına karar veriyorlar. Rashi ise annesinin sözünü dinleyip Kokila’dan intikam almanın yollarını arıyor. Rashi Kokil’nın evin duvarları için seçtiği boya rengini değiştiriyor. Kokila duvarların rengini görünce çok şaşırır.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz