0 comments

Masum 41. Bölüm Fragmanı

Masum 41. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 2 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 41. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 41. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 41. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kendini kötü hisseden Kinjal telaşlı bir şekilde hamile olduğunu öğreniyor. Kokila kızının gebe olduğunu öğrenince çok şaşırmaktadır. Düğün tarihi yaklaştıkça Kinjal’in endişesi iyiden iyiye artmaya başlar. Kendisinin rahatsız olduğunu düşünen Kinjal doktora muayene olur ve hamile olduğunu öğrenmektedir.

Büyük bir şok yaşayan Kinjal eve döndüğünde hamileliğini herkesten saklamaya çalışacaktır. Takılarını almak için onun odasına gelen Kokila kızının garip davrandığını fark ediyor. Takıların olduğu kutuda bir zarf gören Kokila içindeki belgeyi alıp okur ve gözlerine inanamaz. Ne yapacağını bilmeyen Kokila hemen kızının odasına gider. Karşısında annesini gören Kinjal’i neler anlatacak merak konusu?

Masum 42. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı tıklayıp izleyebilrisiniz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz