0 comments

Masum 42. Bölüm Fragmanı

Masum 42. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 3 Mayıs 2020 Pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 42. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 42. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 42. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor.  Kokila bebeğin gerçekbabasının Elesh olduğunu düşmekte ve düğün tarihini bir an evvel öne alır. Umang ise Kinjal’e annesine gerçekleri anlatabilmesi için büyük bir baskı yapıyor. Kinjal’in bebeğinin babasının aslında Eleş olduğunu düşünen Kokila düğün tarihini öne almak düşüncesindedir. Kinjal Umang’ı telefonla arar ve düğünün öne çekildiğini söylüyor.

Masum 42. Bölüm Fragmanı
Masum 42. Bölüm Fragmanı

Planı güzel bir şekilde işleyen Umang bu habere çok sevinir ama bunu kimseye yansıtmaz. Kokila Mehta ailesinin evine gidip düğün tarihini hemen kararlaştırır. Kinjal düğün için çok acele edilmemesi gerektiğini düşünür fakat Kokila onu susturmayı ve tersini yapmayı başarır. Umang Kinjal’e bebeğin gerçek babasını kim olduğunu annesine söylemesi için baskı yapmaya devam eder. Kinjal bebeğin gerçek babasının Umang olduğunu söyleyebilecek mi? Masum 43. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz