0 comments

Masum 43. Bölüm Fragmanı

Masum 43. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 4 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 43. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 43. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 43. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kokila bebeğin gerçek babasının Elesh olduğunu düşünmektedir ve düğün tarihini bir şekilde öne alır. Umang ise Kinjal’e annesine gerçekleri anlatması için ciddi şekilde baskı yapıyor.

Planı güzel bir şekilde işleyen Umang bu habere çok sevinse de bunu yansıtmamaya çalışır. Kokila Mehta ailesinin evine giderek hemen düğün tarihini kararlaştırıyor. Kinjal düğün için bu kadar acele edilmemesi gerektiğini ima etmeye çalışıyor fakat Kokila onu hız bir şekilde susturmayı başarıyor. Umang Kinjal’e bebeğin gerçek babasını annesine söyleyebilmesi için ciddi şekilde baskı yapar. Kinjal bebeğin gerçek babasının Umang olduğunu söyleyebilecek mi? Herkesin bir an önce düğünün olmasını bekliyor.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz