0 comments

Masum 44. Bölüm Fragmanı

Masum 44. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 5 Mayıs 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 44. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 44. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 44. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Gopi Kinjal’in gebe olduğunu öğreniyor ve büyük bir şok yaşamaktadır. Kinjal göz yaşlarınu tutamaz, Gopi’den hemen yardım istiyor. Kokila’yla iletişim kurmaya karar veren Gopi onu yanına çağırır fakat Kokila hiç oralı olmuyor.

Urmila ise Kinjal’in bebeğinin gerçek babasını ortaya çıkarabilmek adına sinsi bir plan hazırlığına başlar. Eleş’in ailesinin de katıldığı bir törende herkesin katılması için bir oyun hazırlamakta Urmila Kinjal’in hamile olduğunu yazdığı mektupta da oyun kağıtlarının içine koyuyor. Hazırlanan bu oyundan sonra Mehta ailesi Kinjal’in hamile olduğunu öğrenecek mi? Yeni bölümde heyecan doruğa ulaşacak. Masum 45. Bölüm Fragmanı izleyebilirsiniz.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz