0 comments

Masum 45. Bölüm Fragmanı

Masum 45. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 6 Mayıs 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 45. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 45. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 45. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Gopi bebeğin gerçek babasının Umang olduğunu Kokila’ya söylüyor. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Kokila hemen hızlıca Kinjal’in yanında gider. Kızının yalanlarıyla yüz yüze gelen Kokila onu evden atmaktadır. Urmila ise gizli bir numaradan Eleş’i arar ve Kinjal’in hamile olduğunu iletir.

Duydukları karşısında şaşkına dönen Eleş durumu ailesine hemen söyler. Rashi ise Kokila’nın planlarını bozabilmek adına olanları sakince annesine anlatıyor. Kokila Kinjal’in nişanını bozabilmek için Mehta ailesinin evine gitme kararı veriyor. Rashi hazırladığı planlarının bozulmaması için onun Eleş’le konuşmasını elinden geldiğince engellemeye çalışıyor. Rashi aklında ki planını uygulamak için ne yapacak? Yeni 46. bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz