0 comments

Masum 46. Bölüm Fragmanı

Masum 46. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 7 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 46. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 46. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 46. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Gopi bebeğin gerçek babasının Umang olduğunu Kokila’ya söylüyor. Büyük bir şok yaşayan Kokila soluğu Kinjal’in hemen yanında alıyor. Kızının sakladığı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan Kokila onu evden hemen atar.

İşittikleri karşısında ne yapacağını şaşıran Eleş durumu ailesine hemen bildiriyor. Rashi ise Kokila’nın planlarını bozabilmek için olan biteni annesine anlatıyor. Kokila Kinjal’in nişanını bozulması için Mehta ailesinin evine gitmeye karar vermektedir. Masum 47. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz