0 comments

Masum 47. Bölüm Fragmanı

Masum 47. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 8 Mayıs 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 47. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 47. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 47. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Herkes sonunda Kinjal’in hamile olduğunu öğreniyor ve evde adeta yer yerinden oynuyor. Büyük bir ihanete uğrayan Eleş nişanı hemen bozuyor. Herkesin olduğu yerde küçük düşen Kinjal gözyaşlarına tutamaz ve ağlıyor.

Ahem Kinjal’le konuşmak adına odasına geldiğinde ve onun telefonla konuştuğunu duyunca çok sinirlenir. Ahem Kinjal’e tam tokat atarken Gopi araya girer ve engel olmayı başarıyor. Kokila Gopi’ye Ahem’in bebeğin gerçek babasının adını söylememesini söylemektedir. Fakat Ahem onların bu seslerini duyar ve Gopi’ye bebeğin babasın adını hemen soruyor.

Masum 48. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

MASUM DİZİ KONUSU:

Zıt karakterde iki kuzenin hayat hikayesinin anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla KANAL 7 ekranlarında hafta içi her gün sizlerle.

Dizisinin başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’in oynadığı, gerçek ismi Saath Nibhaana Saathiya olan Masum siz seyircileri ekrana kitliyor. Yönetmenliğini Bhagwan Yadav ile Pawan Kumar’ın yaptığı ve yayınladıkları zamanda büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Masum, her gün 16.10’da KANAL 7’de seyircisiyle buluşuyor.

Birbirine benzemeyen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin öyküsünün anlatıldığı Masum dürüstlüğü, sevgiyi ve gerçek olan aşkı seyircisiyle buluşturuyor. Gopi’nin ailesi vefat edince dayısı onu yanına alır ve Gopi’yi öz evlatlarından ayırt etmez. Gopi, masumluğuyla herkesin dikkatini cekmeyi başarır. Gopi ile başlayan güzel macera Rashi için de bambaşka olaylara gebedir.

Yorum Yaz