0 comments

Masum 48. Bölüm Fragmanı

Masum 48. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 9 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 48. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 48. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 48. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Ahem bebeğin gerçek babasının aslında eski tanıdığı kız arkadaşı Anita’nın kardeşi Umang olduğunu öğrendiği vakit hemen soluğu onun yanında alıyor. Bebeğin doğmasnı asla istemeyen Kokila Kinjal’i doktora götürüp çocuğu aldırmak istemektedir. Evdeki herkes bunu doğru olmadığını düşünüp ona karşı çıkar fakat Kokila kararından vazgeçmiyor. Masum 49 bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

MASUM 48. BÖLÜM ÖZETİ :

Kinjal annesinin verdiği bu kararını Umang’a anlatıyor. Umang haberi duyunca Modi ailesinin evine gelir ve Kinjal ile evlenmek istediğini herkese ilan eder. Kokila Umang’ın ailesinin bu evlilik hakkında ne düşündüğünü soruyor. Umang ise ailesinin yurtdışında olduğunu ifade ederek düğünün kendisi yapacağını söyler. Umang’ın gerçek niyeti nedir?

Yorum Yaz