0 comments

Masum 49. Bölüm Fragmanı

Masum 49. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 10 Mayıs 2020 Pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 49. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 49. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 49. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kinjal’le evleneceği için söz veren Umang bir anda ortadan kayboluyor. Ona ulaşamayan Kinjal çok telaş yapar. Ahem ve Jigar onun izini arayo bulup ve soluğu evinde alıyorlar. Umang herkesin olduğu yerde Kinjal’e çok kötü konuşuyor ve Ahem’i küçük düşürmeyi başarıyor. Ailesinin onurunu düşünen Kokila Umang’ın karşısına geçer ve Kinjal ile evlenmesi için ona adeta yalvarıyor.

Amacına ulaşan Umang aslında her şeyi kız kardeşi Anita için yaptığını ve onun intikamını aldığını söylemektedir. Bu söylemleri üzerine çok şaşıran Kokila ne yapacağını şaşırıyor. Eve döndükleri zaman Ahem Kinjal’e olan biten her şeyi anlatıyor. Duydukları sözler karşısında yıkılan Kinjal bundan sonra ne yapacak? Masum 50 bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz