0 comments

Masum 50 Bölüm Fragmanı

Masum 50. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 50. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 50. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 50. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Umang’ın duyduklarından sonra kendisini terk ettiğine bir türlü inanmak istemeyen Kinjal ona kavuşabilmek ve ulaşmak adına her yolu denemektedir. Urmila Daval ile beraber Modi ailesinin evine hemen geliyor ve onun evliliği kabul ettiğini ifade etmektedir.

Kokila Urmila ile dünür olmakta mutlu olmasa da de çaresizlikle olan biteni kabul ediyor. Umang’ın telefonuna sesli not bırakan Kinjal, aslında hamile olmadığını yalan söylediğini, Eleş’le evlenmemek için bu yalana mecbur kaldığını söyler. Bu mesajı Umang’la paylaşırken duyan Daval çok şaşırıyor. Daval düğünden vazgeçecek mi? Yeni bölümde nefesler tutuldu. Masum 51.bölüm fragmanı sitemize eklendi.

Yorum Yaz