0 comments

Masum 51.Bölüm Fragmanı

Masum 51.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 12 Mayıs 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 51.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 51.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 51.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Daval ile asla evlenmek istemeyen Kinjala aslında hamile olmadığını ve evlenmekten kurtulmak için yalan söylediğini itiraf ediyor. Bu haberle çok sarsılan Kokila ne yapacağını ne söyleyeceğini bilemez. Modi ailesi büyük bir şok ve üzüntü yaşarken Rashi Daval ile evliliğin gerçekleşmemesinden ciddi bir şekilde korkuyor.

Kokila düşünüp taşındıktan sonra sonunda bir karar veriyor ve düğünün iptal etmediğini herkese açıklamaktadır. Düğünün iptal olması için çok yalvaran Kinjal’in tüm çabaları maalesef boşa çıkıyor. Kokila Gopi’ye hemen kına hazırlıklarını yapılmasını istemektedir. Köşeye iyice sıkışan Kinjal neler yapmayı düşünüyor? Masum 52.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz