0 comments

Masum 52.Bölüm Fragmanı

Masum 52.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 13 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 52.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 52.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 52.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kokila Kinjal’in tüm ısrarlarına rağmen düğünden vazgeçmiyor. Evde düğün töreni hızlı bir şekilde başlar. Kinjal’i merak eden Gopi ona göz atmak için odasına gider fakat odada onu göremeyince ciddi bir şekilde endişeye kapılır. Kinjal düğün için çağırılan ekibin kargaşasından evden kaçmaya çalışıyor.

Gopi Ahem’e Kinjal’in odasında olmadığını hemen herkese söyler. Ahem Kokila’ya durumu hissettirmeden onu bulmak için armaya çıkar. Kinjal’in telefonuna ulaşmayı başaran Ahem ona hemen dönmesi için baskı yapacak. Ahem ve Gopi Kinjal’i kimseye hissettirmeden düğüne geri getirebilecek mi? Masum 53.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz