0 comments

Masum 53.Bölüm Fragmanı

Masum 53.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 14 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 53.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 53.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 53.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Ahem ve Gopi Kinjal’I hızlıca bulup düğüne geri getirmeyi başarıyor. En sonunda çaresiz kalan Kinjal Daval ile evlenmek zorunda kalıyor.

Kokila kızını evden gönderirken kendisine maddi anlamda hiç yardım etmeyeceğini, evlendiği adamın yeni ailesinin maddi şartlarına alışması gerektiğini söylemiştir. Kinjal Daval’ın evini gördüğünde büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Daval Kinjal’in göz yaşları içinde ağladığını görünce ne yapacağını bilemez. Yeni yaşamında Kinjal’i nasıl davranacak ve bu yeni evde onu neler bekliyor? Masum 54.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz