0 comments

Masum 54.Bölüm Fragmanı

Masum 54.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 15 Mayıs 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 54.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 54.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 54.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Ahem Kokila’nın öfkeli bir şekilde karşısına dikilir ve verdiği sözü yerine getirip Gopi’yi evden kovmasını ister. Kokila Gopi’nin gönderilmesini asla istemez fakat Ahem annesinden Gopi’yle konuşup ikna etmesini ister. Çaresiz kalan Kokila durumu herkese duyurmaktadır.

Duydukları karşısında neye yapacaklarını şaşıran Gopi eşyalarını hemen toplar ve gözyaşları içerisinde evden cıkıp gider. Gopi evden gittiği zaman Modi ailesinin tüm işlerinde aksama meydana gelir. Ahem haricinde herkes Gopi’nin yokluğundan çok etkileniyor. Evlerine gelen sürpriz misafir ise her şeyin daha çok karışmasına sebep olur. Modi ailesini bekleyen sürpriz ne olacak? Masum 55.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz