0 comments

Masum 55.Bölüm Fragmanı

Masum 55.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 55.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 55.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 55.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Kokila’nın annesinin ziyaretine gitmesi evdeki herkesi şok ediyor. Büyükanne Ahem’in eşini görmek isteyince Kokila ne yapacağını bilemeyecek şekilde şaşırıyor. Çaresiz durumda kalan Ahem Gopi’yi tekrar eve getirmek zorunda kalıyor.

Kokila Ahem ve Gopi’den büyükanneye karşı son derece dikkatli olmalarını istiyor. Büyükanne beraberinde getirdiği sandığı iki gelinden birine emanet vereceğini ifade edince Rashi çok merak ediyor. Rashi gizlice sandığın içine bakıp içinde ne olduğunu öğrenmek istiyor. Ahem ise büyükanne yüzünden sürekli Gopi’yle beraber zaman geçirmek zorunda kalıyor. Masum 57.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz