0 comments

Masum 57.Bölüm Fragmanı

Masum 57.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 18 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 57.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 57.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 57.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi Gopi’yi her durumda azarlıyor ve onun Modi evinde aslında misafir olduğunu dile getiriyor. Kokila bunları duyunca Rashi’yi hiddetli bir şekilde uyarıyor. İyice hırslanan Rashi Gopi’yi mağlup edip sandığın tek sahibi olmak için uğraşıyor. Gopi büyük annenin odasına gider ve elindeki tepsiyi yere düşürüyor.

Gopi’yi sandığın hemen yanında gören büyük anne onun aslında sandığı açmak orada olduğunu düşünür. Kokila’ya gördüklerini hızlıca anlatan büyük anne Gopi’nin kendisini çok hayal kırıklığına uğrattığını ifade ediyor. Kokila gelininin asla yalan söylemeyeceğini ve bundan emin olduğunu belirtiyor Kokila sandığı açmaya çalışan kişinin kim olduğunu öğrenince ne yapacak? Masum 58.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz