0 comments

Masum 58.Bölüm Fragmanı

Masum 58.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 19 Mayıs 2020 Salı günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 58.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 58.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 58.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Gopi ve Ahem büyükanneden dolayı aynı odada kalmak zorundalar. Bu durumdan son derece rahatsız olan Ahem her fırsatta Gopi’yi fırçalıyor. Rashi ise sandığın peşine düşüyor ve bunun için annesinden fikir almakla uğraşıyor.

Rashi’nin bazı şeyler karıştırdığından şüphelenen Kokila onun peşinden takibe başlar. Büyükanne her defasında Ahem ve Gopi’yi birbirlerine yakınlaştıracak bir şey bulmak için çabalıyor. Ahem bu duruma daha fazla ne kadar katlanacaktır? Masum 59.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz