0 comments

Masum 59.Bölüm Fragmanı

Masum 59.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 59.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 59.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 59.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Büyükanne Kokila ve Hetal arasında her zaman bir sorun yaşandığını görüyor. İkisini de hemen yanına çağıran büyükanne ikisininde gelinlerinin üzerine çok fazla düştüğünü ve bu konuda onları uyarıyor.

Rashi’nin sorumluluğunu Kokila’ya, Gopi’nin sorumluluğunu ise Hetal’e veren büyükanne ikisininde itirazlarını dinlemez ve dediğinin yapılmasını ister. Bir haftalık süreçte Kokila’nın himayesi altında olacağını öğrenen Rashi şok yaşar. Kokila Rashi’nin çok fazla tembellik ettiğini fark eder ve çok sinirlenir. Küçük gelinler bu durumdan hiç memnun olmazlar. Kokila ve Rashi arasındaki gerginlik evdekilere ne kadar yansıyacak? Masum 60.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz