0 comments

Masum 60.Bölüm Fragmanı

Masum 60.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 21 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 60.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 60.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 60.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Büyükanne kulağında ki rahatsızlık için doktora gider ve doktor asla gürültülü ortamlardan uzak durması gerektiğini söylüyor. Modi ailesinin komşusu Sarita ise sokaklarda maytap patlatınca Ahem onların maytaplarını ellerinden alır. Sarita evlerine gelip Kokila’ya hakaretler etmeye başlıyor.

Kokila onun hakaretleri karşısında sakin kalmaya çalışsa da Sarita’yı bir türlü susturamaz. Sarita iki aile arasında kriket maçı yarışı yapmayı teklif ediyor. Onu susturabilmek adına bu teklifi kabul eden Kokila endişesini belli etmek istemiyor. Sahaya çıkan Modi ailesi Kriket maçını kazanabilecek mi? Masum 61.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz