0 comments

Masum 61.Bölüm Fragmanı

Masum 61.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 22 Mayıs 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 61.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 61.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 61.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi bir güzellik salonundan kendine bir randevu alıyor. Onun çok büyük paralar harcadığını duyan aile fertleri buna çok sinirlenir ve randevuya onun yerine Gopi’yi gönderiyorlar. Gopi ise eve döndüğü zaman herkes ona hayran kalıyor.

Rashi ise onu çok kıskanır ve ondan hemen intikam almak ister. Ancak kurduğu tuzağa kendisi düşüyor. İşten geri dönen Ahem Gopi’yi görünce şok yaşar ve güzelliği karşısında gözlerini ondan alamıyor. Ahem’in Gopi’ye karşı olan ön yargısı değişiyor mu? Masum 62.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz