0 comments

Masum 62.Bölüm Fragmanı

Masum 62.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 62.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 62.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 62.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Modi ailesinin evinde güzel bir bayram telaşı yaşanıyor. Jigar Urmila’yı telefonla arayıp bayram için evlerine davet etmektedir. Urmila Gopi’yi zor durumda bırakmak için tatlısının içine sinirleri gevşetici bir ilaç koymuştur. İlacın etkisiyle kendinden geçen Gopi eline boya alır ve Ahem’in yüzünü boyar.

Buna şaşıran Ahem çok sinirlenir ve ona kızıyor. Gopi onun yüzüne karşı onsuz olamayacağını ifade eder. Büyükanne bu yaşananlardan çok hoşnut olsa da Kokila ondaki tuhaflığı anlamıyor. Gopi’nin böyle bir şey yapmayacağını bilen Kokila onun bu halinin neden olduğu şeyi anlamaya çalışıyor. Kokila Urmila’nın ne zaman öğrenecek? Masum 63.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz