0 comments

Masum 63.Bölüm Fragmanı

Masum 63.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 24 Mayıs 2020 Pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 63.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 63.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 63.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi Gopi’nin her konuda kendisinden çok üstün olmasını bir türlü kabullenemiyor. Hetal ise Rashi’ye kendi hatalarından dolayı başkasına kızmaması gerektiğini söylemektedir. Urmila ise Rashi’yi arayıp sandığı alabilmek için yeni bir fikrinin olduğunu söylüyor.

Gopi’nin devamlı övülmesine sonunda dayanamayan Rashi annesinin planını uygulamak için harekete geçer. Urmila büyük annenin yemeklerine koyması için Rashi’ye uyku hapı veriyor. Rashi sütlaç yapıp içine uyku ilaçı koyar. İlaçlı sütlacı yemek istemeyen büyük anne Kokila’dan yemesini istiyor. Kokila ise ilaçlı sütlacı Rashi’ye yedirmek istiyor. Rashi ilaçlı sütlacı yemek orunda kalacak mı? Kendi kazdığı kuyuya kendisi düşecek. Masum 64.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz