0 comments

Masum 64.Bölüm Fragmanı

Masum 64.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 25 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 64.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 64.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 65.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi Urmila’yla beraber büyük annenin sandığını gizlice evden çıkarıyorlar ve açmak için müsait bir yer arıyorlar. Bir anda polis sirenini duyan Urmila Rashi’yle birlikte hemen saklanıyorlar.

Rashi saklanmak isterken sandığı bir anda su kuyusuna düşürüyor. Panikleyen Rashi annesinden bir çare bulmasını ister. Urmila ise kızına hemen eve gitmesini söylüyor.  Diğer taraftan Jigar Rashi’yi evde bulamayınca endişelenmeye başlıyor ve onu aramaya çıkarlar. Rashi sütçüden önce eve gitmek için hızlıca hareket ediyor. Rashi kimseye görünmeden ve yakalanmadan eve gidebilecek mi? Masum 66.bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz