0 comments

Masum 66.Bölüm Fragmanı yeni bölümde ne olacak?

Masum 66.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 66.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 66.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 66.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Rashi sandığı düştüğü kuyudan çıkarmak için Gopi’yi kullanmaya karar veriyor ve onu kuyunun oraya götürebilmek için bir çare arıyor. Gopi’yle beraber kuyuya giden Rashi elindeki sahte sandığı kuyuya düşürür.

Bunun sorumlusunun Gopi olduğunu söyleyen Rashi ondan sandığı hemen çıkarmasını istiyor. Kendisini çok kötü hisseden Gopi kara kara bunu nasıl yapacağını düşünür. Urmila ve Rashi onu cesaretlendirmek için her yolu deniyorlar. Gopi kuyudan sandığı çıkarabilecek mi? Masum 67. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz