0 comments

Masum 67. Bölüm Fragmanı

Masum 67. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 28 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 67. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 67. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 67. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Nani giderek uzaklaşırken Ahem ve Gopi’ye de kader sizi asla ayırmasın diye dua edecektir. Ahem Nani gidiyor diye Gopi de gidecek diye mutlu olurken Kokial Gopi bu evden asla gitmeyecek diye oğluna fırça atar.

Ahem ona karşı çıksa da Kokila kararım net diye kestirip atar. Üstüne bir de beraber aynı odada kalmalarını istiyor. Gopi buna çok sevinirken Kokila onları birbirlerine yaklaştırmak için yarın Ahem’in doğum günü partisi için hazırlık yap demektedir. Masum 68. bölüm fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz