0 comments

Masum 68. Bölüm Fragmanı 29 Mayıs Perşembe

Masum 68. Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 29 Mayıs 2020 Cuma günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum dizisi 68. Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 68. Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 68. Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Ahem annesinin ısrar etmesi ile Gopi’ye katlanmak zorunda kalıyor. Gopi ise onun aşağılamasından dolayı çok zor anlar yaşıyor. Ahem’in doğum gününde Rashi Gopi’yi rezil edebilmek için onun sipariş verdiği pastayı değiştirmektedir.

Kokila pasta siparişinde bir problem olduğunu anlıyor ve bunu çözmeye çalışıyor. Rashi kurduğu tuzağın deşifre olmasından endişeleniyor ve çözüm yolu aramaya başlamaktadır. Gözünü Rashi’nin üstünden ayırmayan Kokila ondan şüpheleniyor. Rashi’nin planladığı oyun deşifre olacak mı?

Yorum Yaz