0 comments

Masum 70.Bölüm Fragmanı da neler oluyor? 31 Mayıs Pazar yayında!

bolumfragmanlari.com – Masum 70.Bölüm Fragmanı sitemizde yayına girdi. Masum’un yeni bölümünde neler yaşanacak seyirciler heyecanla bekliyor. Masum yeni bölümü 31 Mayıs 2020 Pazar günü saat 16:10 de KANAL 7’de keyifle izleyebilirsiniz.

Masum 70.Bölüm Fragmanı izle

Masum dizisi 70.Bölüm fragmanı ile her gün KANAL 7’de yayınlanacak. Masum’un bu gün yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

MASUM YENİ BÖLÜM DE NELER OLUYOR?

Masum 70.Bölüm Fragmanı izleyicilerle buluştu. Dizi severler Masum 70.Bölüm fragmanında neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Ahem annesinin tüm ısrarlarına rağmen Gopi’yi İsviçre’ye götürmüyor. İsviçre’ye Gopi yerine Rashi’nin götürülmesine aşırı kızan Kokila bir plan yapar ve Gopi’yle beraber yola çıkar. Ahem Gopi’yi karşısında görünce çok öfkelenir fakat Kokila yüzünden bir şey yapamaz.

Kokila her alanda Ahem ve Gopi’nin yan yana olmasını sağlar. Ahem Gopi’yi başından atmak isterken kaybolmasına sebep oluyor. Hiç kimseyi tanımadığı bir ülkede yapayalnız kalan Gopi ne yapacağını hiç bilmiyor. Ahem çok geç kalmadan Gopi’yi bulması gerekiyor. Masum 71.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Yorum Yaz